Par mums

DRESS&CODE ir jauns Latvijas modes zīmols, kurš darbojas kopš 2013.gada un atspoguļo sieviešu apģērbā lietišķā un romantiskā stila sinerģiju.
 

DRESS&CODE piedāvā ready-to-wear garderobi modernai aktīvai sievietei, kura novērtē kvalitāti, klasiskas formas un komfortu savā ikdienas dzīvē, tiekas būt neatkartojamā un  eleganta.
 

DRESS&CODE apģērbs apvieno sevī smalku lietišķo stilu un romantisku noskaņu, piedāvājot savu absolūti sievišķīgu dresskodu, kas derētu lietišķai ikdienai un arī romantiskam vakaram.
 

DRESS&CODE zīmola radītāja ir Kira Gončarova, kura ieguvusi maģistra grādu ekonomikā un vadībzinatnē Rīgas Tehniskajā universitātē, ar darba pieredzi finanšu jomā. Zīmols strādā sadarbībā ar dizaineri un stilisti Ievu Janelsiņu, Latvijas mākslas akadēmijas absolvente.
 

Kopējais vadmotīvs zīmola kolekcijās - detaļu lakonisms un minimālisms, saglabājot sievišķību. Uzsvars tiek likts uz faktūrām un audumu kombinācijām. Sievišķību pasvītro apģērbos izceltās vidukļa līnijas, silueti, mazi eleganti akcenti. Ieloces apģērbu modeļos, kā arī šifona detaļas piešķir gaisīgu vieglumu.
 

Papildus DRESS&CODE komanda piedāvā  dizaina un šūšanas pakalpojumus pēc individuālā pasūtījuma.    


DRESS&CODE  ir  zīmols ar lielu attīstības potenciālu, mūsu mērķis ir iegūt atzinību Latvijas tirgū un attīstīties tālāk, nesot Latvijas vārdu un piedāvājot mūsu produkciju arī starptautiskajā tirgū. 
 

 

Kira Gončarova    Ieva Janelsiņa
Dress&code zīmola vadītāja Dress&code dizainere